KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15229416
nr 1522 9416
Igge Karlsson
(1932-2009), Sverige
Komposition. Signerad, daterad -77. Akvarell, bildmått: 34x46 cm, yttermått inklusive ram: 58x68 cm
Igge Karlsson, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1932, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:40:06
20/2 19:27:34
Igge Karlsson
Läs mer om Igge Karlsson